Leicester-City.pl poleca – aplikacja FlashScore

Wejdź na wyższy poziom typowania wyników meczów z nowa aplikacją. Darmowa aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo na Androida i na iOS jest najłatwiejszym sposobem śledzenia wyników Twojej ulubionej drużyny albo ligi.

W aplikacji tej znajdziesz wyniki 28 dyscyplin sportowych i ponad 5000 rozgrywek. Bądź na bieżąco z aktualnymi wynikami meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki i wielu innych popularnych dyscyplin sportowych. Bez względu na to czy Twoim ulubioną ligą jest Premier League, Primera Division, Bundesliga czy Serie A. Aplikacja FlashScore zawiera wyniki i relacje ich wszystkich razem z wynikami rozgrywek wszystkich krajów Europy oraz większości krajów świata.

Wygląd przyjazny dla użytkownika

Aplikacja została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe i intuicyjne poruszanie się pomiędzy stronami. Dlatego w przeciwieństwie do innych takich aplikacji, bardzo szybko i bez problemów znajdziesz wyniki Twojej ulubionej drużyny lub aktualne tabele wyników Twoich ulubionych lig.

2015_11_28_12.42.32

Po uruchomieniu aplikacji, główna strona pojawia się po kilku sekundach. Następnie dostępne są wyniki dzisiejszych meczów, które pogrupowane są ligami (każdą listę można rozwinąć).

W lewym rogu ekranu znajduje się ikonka, którą można zmieniać dyscypliny sportowe (jest ich razem 28). Strona każdej dyscypliny jest zaprojektowana w innym kolorze.

W prawym górnym rogu znajdziesz ikonkę kalendarza, aby zobaczyć wyniki z ostatnich 7 dni (z danej dyscypliny, którą właśnie śledzisz) oraz plan meczów na kolejne 7 dni.

Dolna cześć głównej strony przedstawia przegląd wszystkich meczów dnia dzisiejszego (WSZYSTKIE MECZE), aktualnie rozgrywanych meczów (LIVE), listę meczów, które oznaczyliśmy ikonka gwiazdki jako ulubione (MOJE MECZE) – jest to, tak na marginesie, znakomita funkcja….oraz tabele wszystkich dostępnych w ramach wybranej dyscypliny (TABELE).

Szczegóły meczu

Szczegóły meczów dostarczają wszystkich informacji, których możesz potrzebować.

2015_11_28_12.43.45

W piłce nożnej mamy główne podsumowanie (np. lista strzelców i asystentów, kartki, zmiany itp.), szczegółowe Statystyki (np. posiadanie piłki, strzały na bramkę, rzuty wolne itp.) a także dobrze zaprojektowane ułożenie strony, statystyki H2H, i Tabele ligi.

Jeżeli jednak nie jesteś fanem futbolu i wolisz śledzić wyniki tenisa, będziesz zaskoczony tym, że aplikacja FlashScore oferuje aktualizacje wyników punkt po punkcie dla wszystkich rozgrywek (ATP, WTA). Bardzo łatwe jest śledzenie przebiegu każdego z poprzednich setów wybranego meczu.

Serwis szybkich wyników

Aby sprawdzić czy aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo ma wszystko to, o czym mówi się w jej opisie (szybka aktualizacja wyników), przeprowadziliśmy mały test sprawdzający jak szybko aktualizowane są wyniki w porównaniu z innymi aplikacjami (Livescore, SofaScore and The Football App). Test został przeprowadzony na wybranych meczach najlepszych lig europejskich (Premier League, Primera Division, Bundesliga, Serie A). Wynik był lepszy niż się spodziewaliśmy. W prawie wszystkich meczach aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo była szybsza w aktualizowaniu wyników od wszystkich wyżej wymienionych aplikacji. Jeżeli wiec szukasz jednego powodu, dla którego pobrać FlashScore, oto on.

Ogólna ocena

Twórcy aplikacji FlashScore.pl – wyniki na żywo wykonali kawał dobrej roboty. Trudno było znaleźć jedną rzecz, która by się nam nie podobała. Przejrzysta grafika, wyraźne kolory, intuicyjna nawigacja i zapewnia wszystko, czego mógłbyś oczekiwać od aplikacji z wynikami na żywo.

Pod względem ilości dyscyplin sportowych, jakie obejmuje aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo, nie znajdziesz innej aplikacji, która mogłaby się z nią równać. Gdzie indziej znajdziesz wyniki 28 dyscyplin sportowych w jednym miejscu? Tylko w piłce nożnej mamy ponad 1000 rozgrywek, wiec możesz śledzić aktualne wyniki nawet tych niższych lig z krajów takich jak Ekwador, Chile czy Peru.

Aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo o dostarcza informacje w formacie, który jest już dobrze znany ponad 40 milionom użytkowników strony internetowej FlashScore.pl

Główne zadanie twórców aplikacji było bardzo oczywiste – przenieść pomyślnie funkcjonujący system ze strony internetowej do podobnej aplikacji.

Mając tak dużą liczbę użytkowników serwisu internetowego i potencjalnych opinii, nie mogliśmy nie wydać aplikacji, która może mieć miliony odbiorców.

Jeżeli aplikacja będzie miała dobre wsparcie ze strony twórców, możemy spodziewać się długotrwałego sukcesu.

cropped-leicesterlogo.png

Ocena Leicester-City.pl:

„Z FlashScore można śledzić każde spotkanie Leicester City, w tym nawet drużyny rezerw (U23). Dzięki aplikacji wiemy dużo szybciej o danym zdarzeniu niż pokazuje nam transmisja telewizyjna, dodatkowo wszystko mobilnie. W każdej chwili możemy sprawdzić statystyki czy wyniki ostatnich meczów, co jest bardzo pomocne przy tworzeniu kolejnych wpisów na stronę.”

Funkcje w aplikacji FlashScore.pl – wyniki na żywo:

 • Po zalogowaniu synchronizacja z serwisem www na każdym urządzeniu, na którym jest program.
 • Drabinki turniejowe.
 • Powiadomienia szybko kierują bezpośrednio do szczegółów danego meczu.
 • Można dodawać spotkania do “Moich meczów” nawet na siedem dni przed rozpoczęciem meczu.
 • Ulubione ligi można dodawać do ulubionych rozgrywek
 • Udostępnianie szczegółów meczu znajomym przez media społecznościowe.
 • W ustawieniach możesz wybrać swoje ulubione sporty i ustawić ich kolejność
 • Z zakładki H2H można przejść bezpośrednio do każdego z rozgrywanych meczów
 • Dodatkowe informacje o meczu
 • Herby klubów w drabinkach turniejowych
 • Wybór ulubionych drużyn – klikając ikonę w kształcie gwiazdki obok logo zespołu, w szczegółach meczu – opcja Moje zespoły.  Wszystkie mecze wybranego zespołu są dodawane do zakładki Moje mecze i automatycznie będziesz otrzymywał powiadomienia z tych meczów.
 • Przy każdym sporcie możesz ustawić, które powiadomienia chcesz otrzymywać.
 • Nowe rodzaje powiadomień zostały dodane, np.: wynik do przerwy, wyniki po secie/kwarcie/tercji, rozpoczęcie meczu, przypomnienie o spotkaniu przed rozpoczęciem meczu, czerwone kartki, składy itp.
 • Tabele ligowe u siebie i na wyjeździe.
 • Profile zespołów! Żeby zobaczyć profil zespołu, kliknij jego nazwę w tabeli, szczegółach meczu, wyszukiwarce lub w Moich zespołach.
 • Możesz włączać lub wyłączać wibracje w wyskakujących powiadomieniach.
 • Każde rozgrywki mają teraz swoją stronę, gdzie możesz łatwo znaleźć tabele ligowe jak również wszystkie wyniki i terminarze spotkań.
 • Wersja aplikacji nr 2.6 pokazuje więcej niż 5 meczów w statystykach bezpośrednich pojedynków H2H. Kliknij w „Pokaż więcej” żeby zobaczyć aż 20 rozstrzygnięć poprzednich meczów!
 • Zobaczysz teraz więcej informacji od razu: strzelone bramki, pokazane żółte/czerwone kartki i wszystkie zmiany są wyświetlane obok poszczególnego zawodnika.
 • Wejdź na składy w szczegółach meczu w piłce nożnej lub hokeju, żeby zobaczyć te informacje w obu składach, a także składy wyjściowe i listę rezerwowych.
 • Zobaczysz teraz więcej informacji od razu: strzelone bramki, pokazane żółte/czerwone kartki i wszystkie zmiany są wyświetlane obok poszczególnego zawodnika.
 • Wejdź na składy w szczegółach meczu w piłce nożnej lub hokeju, żeby zobaczyć te informacje w obu składach, a także składy wyjściowe i listę rezerwowych.

Aplikację FlashScore.pl – wyniki na żywo możesz pobrać klikając na link poniżej:

http://www.flashscore.pl/mobile/

google_play

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.livesport.LiveSports_pl2&hl=pl

app_store

https://itunes.apple.com/pl/app/livesports-livescore/id751590008

 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide