Ranieri: Teraz skupiamy się na Premier League

Claudio Ranieri nakazał Leicester skupić się na sobotnim meczu Premier League z Burnley.

W ostatnim meczu, Lisy pokonały Club Brugge na Jan Breydel Stadium 3-0. Był to pamiętny wieczór dla kibiców the Foxes, gdyż zaliczyli oni swój debiut w Lidze Mistrzów.

„Jestem zadowolony z naszej postawy, bo po porażce z Liverpoolem oczekiwałem czegoś dobrego. Gdy przegrywamy mecz, ważna jest dobra odpowiedź.” – powiedział Ranieri po środowym meczu.

„W Brugii zagraliśmy bardzo dobrze. To było dobre zwycięstwo i myślę, że każdy był szczęśliwy. Teraz skupiamy się na Premier League. Musimy odłożyć to, co się stało i myśleć, co może się stać.”

„Możesz myśleć co było dobrego, a co złego i kontynuować dobre rzeczy.”

Zapomnijcie o Brugii, zapomnijcie o Liverpoolu. Raz przegraliśmy, raz wygraliśmy – to już przeszłość. Oczyśćcie swoje głowy, gdyż w następnym spotkaniu przeciwnik chce nas pokonać.”

BRUGGE, BELGIUM - SEPTEMBER 14 :   Riyad Mahrez midfielder of Leicester City FC scores and celebrates - penalty during the UEFA Champions League Group G stage match between Club Brugge and Leicester City FC at the Jan Breydelstadium on 14/09/2016 in Brugge, Belgium  ( Photo by Jimmy Bolcina / Photonews via Getty Images)
Karny w Brugii

Dodał: „Jesteśmy w środku tabeli i chcemy być wyżej. Nasz kolejny rywal nie jest łatwy, ale chcemy wygrać.”

„To będzie ciężki mecz. Leicester dobrze zna swojego przeciwnika. To będzie bitwa.”

„Są bardzo silni w formacji 4-4-2. Grają blisko i są bardzo trudni. Oglądaliśmy kilka spotkań i grali bardzo dobrze.”

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide