Brak Polaków w drużynie U23, Pewne zwycięstwo Lisów

Drużyna Leicester City U-23 pokonała na wyjeździe 3-1 ekipę Southampton w ramach rozgrywek Premier League 2.

Świetny występ napastnika George’a Hirsta przyczynił się do wysokiej wygranej “Lisów”.

Gospodarze jako pierwsi zdobyli bramkę po podaniu Oriola Romeu piłkę do siatki skierował Adams. Southampton nie cieszyło się długo z prowadzenia, ponieważ Callum Wright wykorzystał szansę stworzoną przez Hirsta oraz Leshabelę doprowadzając do wyrównania. W 35 minucie, Hirst z rzutu karnego pokonał bramkarza “Świętych”. Wynik tejże konfrontacji ustalił wprowadzony w 92 minucie Tee, który w 95′ zdobył bramkę, która dała wysokie zwycięstwo gościom.

Niestety na boisku nie pojawił się Jakub Stolarczyk, natomiast Bartosz Kapustka nie znalazł się w kadrze meczowej.