Brendan Rodgers o kulisach transferu Ryana Bennetta

Fot. YouTube/LCFC

Kolejne wzmocnienie w szeregach defensywnych.

Szkoleniowiec Leicester City, Brendan Rodgers w rozmowie dla Foxes wyjawił, że w 2012 roku próbował podpisać kontrakt z Ryanem Bennettem, kiedy pracował w Swansea, a kwota transferu miała wynieść zaledwie 2.5 miliona funtów.

Brendan jest zachwycony możliwością współpracy z Ryanem, którego udało się zakontraktować w ostatnim dniu styczniowego okienka transferowego, co było wielkim zaskoczeniem dla drużyn występujących w Premier League.

29-latek zostanie wypożyczony do “Lisów” do końca trwającego sezonu, przez co będzie mógł wkrótce zadebiutować w nowych barwach. Zgodnie z raportem The Express, Leicester planuje uruchomić klauzulę wykupi sportowca, która wynosi 5 milionów funtów. Dzięki temu w letnim okienku transferowym, Ryan zostanie pełnoprawnym zawodnikiem Leicester.

“Z przyjemnością sprowadziłem Ryana. Był piłkarzem, którego próbowałem zabrać ze sobą do Swansea, kiedy tam byłem szkoleniowcem – powiedział Rodgers, który uważa, iż Bennett może konkurować z Jonnym Evansem oraz Caglarem Soyuncu. Był on młodym zawodnikiem z Peterborough posiadający wielki talent”.

Jak myślicie, czy Ryan będzie mógł konkurować z Evansem oraz Soyuncu o miejsce w pierwszej drużynie?

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments