Brendan Rodgers o szansach na występ w Champions League

brave_KeNNgHSVqx

Fot. YouTube/LCFC

Do zakończenia rozgrywek Premier League pozostało zaledwie 10 kolejek.

Szkoleniowiec Leicester City, Brendan Rodgers ma nadzieje, że “Lisy” wywalczą awans do przyszłorocznej odsłony Champions League, dzięki czemu odpędzą się od kryzysu, jaki przypisywany jest przez media.

Tak więc do zdobycia zostało 30 punktów, Brendan podejrzewa, że wystarczy wygrać 5 spotkań i zdobyć 15 punktów, aby zapewnić sobie start w prestiżowych rozgrywkach. Żeby tak się stało, trzeba najpierw wygrać z Aston Villą:

Myślę, że dobra dyspozycja i przekonanie co do swoich możliwości i umiejętności było powodem gorszej dyspozycji w ostatnim czasie. Nie chcemy polegać na trzech, czterech zawodnikach. Nie możemy sobie pozwolić na odpuszczenie najbliższych kolejek. Z całym szacunkiem, ale nie jesteśmy wystarczająco dobrzy i nie gramy na 100 procent. Leicester, to zespół który musi za każdym razem dawać z siebie, jak najwięcej. W zeszłym sezonie zajęliśmy dziewiąte miejsce. Wynik w tym sezonie pokazuje, że przez długi czas prezentowaliśmy się bardzo dobrze i możemy wygrać/przegrać z każdym zespołem w Premier League. Myślę, że musimy wygrać 5 z 10 spotkań, albo więcej i na tym zamierzamy się skupić. Jesteśmy w doskonałej pozycji i nie możemy jej zaprzepaścić.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments