Były podopieczny Brendana Rodgersa w Leicester?

Fot. Wikipedia

Leicester City nie będzie jedynym klubem, który w lecie zgłosi się po reprezentanta Szkocji, Calluma McGregora. Taką opinią podzielił się były piłkarz Celticu, Paul Hartley.

Działacze Leicester City są skłonni przeznaczyć kwotę w wysokości 25 milionów funtów na piłkarza, który w przeszłości współpracował z Brendanem Rodgersem. Szkockiej drużynie ciężko będzie zatrzymać swoją gwiazdę przed przeprowadzką do większego klubu, więc kiedy pojawi się odpowiednia oferta, to ciężko będzie ją odrzucić.

Oto wypowiedź Paula:

“Nie jestem zaskoczony tym, że Brendan Rodgers będzie próbował pozyskać Calluma. Jestem pewien, że nie będzie on jedynym. Callum jest zadowolony z pobytu na Parkhead, ale wydaje mi się że kwota 25 milionów funtów była by odpowiednią za piłkarza. 25 mln to dużo pieniędzy dla każdego szkockiego klubu”.

“Jest świetnym piłkarzem, różnica między nim a pozostałymi pomocnikami polega na tym, że Callum zawsze stara się podawać piłkę do przodu. On nie jest piłkarzem, który symuluje, dużo udaje, za każdym razem daje z siebie sto procent”.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments