Christian Fuchs: Czułem ciężkie nogi w meczu z PSG

Przez cały tydzień Leicester ciężko trenowało w gorącym Los Angeles, czasami dwa razy na dzień. Christian Fuchs przyznaje, że mogło to mieć wpływ na ich postawę w meczu przeciwko PSG.

“Mieliśmy ciężki tydzień, pracowaliśmy naprawdę ciężko. Wynik jest rozczarowujący, nie ma co do tego wątpliwości, ale jesteśmy w czasie przygotowań. Myślę, że nadszedł czas, aby w ciągu najbliższego tygodnia w naszej grze pojawiła się odpowiednia szybkość i agresja. Uważam, że będziemy gotowi na Manchester.”

Lisy będą losowane z pierwszego koszyka do grupy Ligi Mistrzów. To pozwoli uniknąć niektórych gigantów w fazie grupowej. The Foxes mają okazje zmierzyć się z faworytami Ligi Mistrzów już podczas turnieju towarzyskiego – International Champions Cup:

“Na pewno są to zespoły, które konkurują o tytuł (przyp. red PSG, Barcelona). Poziom jest bardzo wysoki, są to zespoły z najwyższej klasy i oczywiście chcemy się z takimi drużynami mierzyć. Możemy się wiele nauczyć. To jest właściwy czas, aby zobaczyć, gdzie stoimy, wiemy, musimy dalej się poprawiać.”

ICC: Wysoka przegrana z Paris Saint Germain

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments