Doświadczony piłkarz na dłużej w Leicester?

Brendan Rodgers zamierza zaoferować nowy kontrakt doświadczonemu zawodnikowi.

Tym zawodnikiem jest Christian Fuchs, który od dłuższego czasu reprezentuje Leicester City. Był on częścią “Lisów” w 2016 roku, kiedy to byliśmy świadkami niesamowitych wydarzeń w Premier League, które zakończyły się ostatecznym triumfem w rozgrywkach.

Szkoleniowiec Leicester wypowiedział się w samych superlatywach na temat 33-latka:

“Uwielbiam mieć go obok siebie, współpracować z nim. Wkrótce będziemy prowadzić rozmowę odnośnie nowego kontraktu. On wie, że może nie być pierwszym wyborem, ale mam do niego zaufanie. Zna Premier League, jest bardzo dobry pod względem taktycznym i może grać na kilku pozycjach, więc chcę go zatrzymać”.

W krótkim filmie Austriak wyjawił, że jego żona oraz trójka dzieci mieszka w Nowym Jorku, a on w Londynie, przez co z bliskimi dzieli go cały ocean, co nie ułatwia mu życia.

Fuchs jest zainteresowany przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych, ale Brendan Rodgers nie ma wątpliwości, co do przydatności doświadczonego piłkarza:

“Myślę, że wciąż cieszy się piłką nożną, dobrze trenuje. Oczywiście sam decyduje za siebie, ale jest zawsze gotowy i mogę na niego liczyć w stu procentach. Zobaczymy, co wydarzy się w najbliższych miesiącach”.

Czy chcielibyście, aby Christian pozostał w Leicester? 🙂

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments