Elliot z Junior Fox maskotką drużyny na Wembley

Po wygraniu konkursu na oficjalną maskotkę Leicester City podczas meczu o “Tarczę Wspólnoty” członek Junior Fox nie może się doczekać by towarzyszyć swoim idolom na Wembley.

Ośmioletni Elliot Smith zdobył szansę by zostać maskotką drużyny podczas starcia Leicester City z Manchesterem United. Konkurs był skierowany wyłącznie do członków Junior Fox, którzy dołączyli w poprzednim sezonie.  Chłopak nie może doczekać się spotkania, które odbędzie się w niedzielę 7 sierpnia o 17:00 (transmisja w Eleven).

Elliot nie tylko będzie miał okazję wyjść na boisko Wembley jako oficjalna maskotka zespołu, ale również ma okazję spotkania drużyny Claudio Ranieriego. Poza tym otrzyma pełny strój piłkarski na rok 2016/2017 oraz cztery bilety na mecz.

Ojciec Elliota, Wayne Smith, długoletni fan Leicester City przyznał:

“Dowiedzieliśmy się w zeszłym tygodniu. Początkowo Elliot myślał, że chodziło o stadion King Power!”

Smith także wspomniał o reakcji syna, gdy razem oglądali poprzednie spotkania:

“Pokazałem mu kilka filmów z ostatniego meczu o Tarczę Wspólnoty i to jak maskotki wychodziły na boisko. Zamurowało go i myślę, że był z początku lekko zdenerwowany , ale powiedział, że naprawdę nie może się doczekać.”

“Elliot gra jako bramkarz w miejscowej drużynie piłkarskiej Whetstone Juniors i z niecierpliwością czeka na spotkanie Davida De Gei i Kaspera Schmeichela, a zwłaszcza Kaspera, ponieważ jest on jego ulubionym piłkarzem.” – zdradził ojciec chłopca.

Jesteśmy przekonani, że możliwość przebywania wśród idoli na największym stadionie w kraju jeszcze bardziej zmotywuje fana Leicester City do pracy nad swoimi umiejętnościami piłkarskimi. Kto wie, może za parę lat z maskotki drużyny awansuje na bramkarza. Tego mu z pewnością życzymy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments