Hull City kolejnym rywalem Leicester City!

Piłkarze prowadzeni przez Brendana Rodgersa mają za sobą rozegrane 2 mecze kontrolne. Lisy w żadnym z tych spotkań nie zanotowały zwycięstwa, dlatego też kibice mają nadzieję, że do 3 razy sztuka. Jakim rezultatem zakończy się nadchodzące spotkanie z Hull City?

Leuven vs Leicester

Leicester City w ostatnim meczu kontrolnym nie zaprezentowało się z najlepszej strony. Lisy przystąpiły do rywalizacji z zespołem z ligi belgijskiej w całkiem niezłym zestawieniu, a mimo tego nie potrafili pokonać niżej notowanego przeciwnika. Warto podkreślić, że gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie, aby ostatecznie Leicester odrobiło straty, a następnie sędzia zarządził dogrywkę. W niej ponownie na prowadzenie wyszła ekipa underdoga, ale Jamie Vardy wyrównał stan ten rywalizacji.

Czego dowiedzieli się fani Lisów po tej rywalizacji? Przede wszystkim, że z jakością gry obronnej nadal nie jest najlepiej, a przecież to była pięta achillesowa tego zespołu w poprzedniej kampanii. Leicester City ma za sobą już rozegrane 2 mecze kontrolne i w obu tych rywalizacjach straciło przynajmniej 2 bramki. Nie są to korzystne statystyki tego zespołu, ale warto je wziąć pod uwagę przed typowaniem kolejnej rywalizacji z Hull City w zakładach bukmacherskich.

Hull kolejnym rywalem!

Zakłady bukmacherskie online na pzbuk.pl będą miały gotową ofertę typów na najbliższe spotkanie. Nie ma jednak co oczekiwać, że liczba propozycji będzie tak duża, jak w przypadku meczów ligowych. W sparingach zazwyczaj bukmacherzy mocno ograniczają swoją ofertę, jednak nadal jest z czego wybierać, co doskonale widać na podstawie tego meczu. Przed obstawianiem warto jednak poczekać na przewidywane składy obu zespołów.

Hull City to drużyna, która na co dzień występuje w rozgrywkach Championship. Eksperci uważają, że może być to jeden z głównych kandydatów do awansu w nadchodzącym sezonie. Ciekawe transfery, a także bogaty właściciel to z reguły dobre połączenie. Hull ma za sobą już 3 mecze towarzyskie, w których zanotowało 2 wygrane i 1 porażkę. Warto podkreślić, że Tygrysy w każdym z tych spotkań straciły przynajmniej jednego gola, a dodatkowo dwie poprzednie rywalizacje zakończyły się wynikami btts.

Preferowaną opcją, która moim zdaniem jest najlepszym wyborem z oferty zakładów bukmacherskich, będzie tutaj wynik z golem obu stron. Oba zespoły do tej pory nie zachowały czystego konta w żadnym z rozegranych meczów sparingowych, więc powinna być to dobra wskazówka. Kurs tego zdarzenia nie jest oczywiście najwyższy, ponieważ zakłady bukmacherskie spodziewają się takiego zakończenia, jednak mimo wszystko jest to ciekawa opcja do kuponów AKO z meczów towarzyskich na najbliższy okres.

Zapowiedź sparingu z Leuven mogłeś znaleźć tutaj.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments