Jamie Carragher komentuje sytuację w Premier League

Fot. Wikipedia

Drużyna Brendana Rodgersa aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League. To daje “Lisom” awans do przyszłorocznej edycji Champions League.

Legendarny piłkarz Liverpoolu, Jamie Carragher poprosił Premier League o podążanie za UEFA sugerując zorganizowanie mini turnieju, który wyłoni drużyny, jakie obejrzymy w przyszłorocznej edycji Champions League oraz Europa League.

Jeżeli UEFA zdecyduje się na zakończenie sezonu w Premier League, a tabela będzie prezentowała się według współczynników danych drużyn, to Manchester United oraz Arsenal wskoczą w miejsce Leicester oraz Chelsea.

Poniżej przedstawiamy pełną wypowiedź byłego piłkarz Liverpoolu:

To co UEFA powiedziało o kwalifikacjach do Champions League oraz Europa League jest decyzją podjętą na podstawie zasług sportowych. Chciałbym zobaczyć, co Premier League odpowie w tej kwestii. Wydaje mi się, że w strefie spadkowej jest kilka drużyn, które nie obawiają się słów na temat zakończenia bądź unieważnienia sezonu.

To jak sobie poradzimy w tej sytuacji jest przedmiotem dyskusyjnym. Myślę, że gdyby Premier League wydało oficjalne oświadczenie w kwestii sezonu, to wiele osób szukałoby jakiegoś odpowiedniego sposobu na zakończenie go.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments