Jamie Vardy strzela gola dla Anglii

Jamie Vardy strzelił bramkę dla reprezentacji Anglii w wygranym 3:2 spotkaniu z Niemcami.

Reprezentacja Anglii wygrywa w Berlinie z Niemcami 3:2. Dwaj piłkarze Lisów – Jamie Vardy oraz Danny Drinkwater zaczęli mecz na ławce rezerwowych. Po 60 minutach niemieccy piłkarze prowadzili dwoma bramkami (43′ Toni Kroos, 57′ Mario Gomez), jednak Anglia potrafiła odmienić losy spotkania.

W 61 minucie bramkę kontaktową strzelił Harry Kane. Dziesięć minut później na boisku pojawił się Vardy i już po trzech minutach (74′) pięknym strzałem pokonał Manuela Neuera.

Anglicy do końca meczu napierali na niemiecką bramkę. Vardy mógł zaliczyć asystę, ale Alli nie trafił z jedenastu metrów na praktycznie pustą bramkę. W doliczonym czasie gry (91′) zwycięską bramkę z rzutu rożnego strzelił Eric Dier.

Niemcy – Anglia 2:3 (1:0)

Bramki: Toni Kroos (43), Mario Gomez (57) – Harry Kane (60), Jamie Vardy (74), Eric Dier (90)

Danny Drinkwater dalej bez debiutu w kadrze, a Vardy w swoim piątym meczu zalicza debiutanckie trafienie, wcześniej w meczu eliminacyjnym z Estonią do Euro 2016 zaliczył asystę.

Po zakończeniu meczów reprezentacyjnych opublikujemy podsumowanie występów naszych kadrowiczów.