Kasper Schmeichel komentuje współpracę z Brendanem Rodgersem

Doświadczony bramkarz, Kasper Schmeichel uważa, że Leicester City ma “idealnego szkoleniowca”, który wzniesie drużynę na wyższy poziom.

Były szkoleniowiec Celticu przeniósł się na King Power Stadium w lutym 2019 roku. W ekskluzywnym wywiadzie udzielonym przez Kaspera dla talkSPORT wypowiedział się na temat współpracy z utytułowanym trenerem.

Wprowadził przywództwo. Kiedy spojrzysz wstecz na naszą podróż do Premier League, to widzisz jak kiedyś wyglądaliśmy. Oczywiście mamy naszą historię z najbliższym rywalem, jakim jest Watford. Prawie spadliśmy, ale udało nam się uciec spod toporu, a potem wygraliśmy ligę. To była bardzo zabawna historia wzlotów i upadków. W tym czasie nie znaleźliśmy naszej tożsamości w PL. Zajęło nam trochę czasu zanim znaleźliśmy własny styl. Mamy jasny kierunek i wiemy, gdzie obecnie się znajdujemy. Nigel Pearson jest świetnym i wciąż się rozwijającym trenerem. Do końca rozgrywek pozostało kilka kolejek. Chcemy ukończyć sezon tak wysoko, jak to możliwe. Liverpool jest poza zasięgiem, ale City możemy doścignąć.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments