Liverpool osłabiony przed starciem z Leicester City

W niedzielę na szczycie Premier League odbędzie się spotkanie z udziałem podopiecznych Brendana Rodgersa oraz Jurgena Kloppa. W ostatniej chwili kontuzji nabawił się Jordan Henderson, kapitan “The Reds”, przez co nie będzie on dostępny na najbliższe spotkanie.

Liverpool ma poważne problemu ze względu na kontuzje, z którymi zmagają się: Virgil Van Dijk, Joe Gomez, Trent Alexander-Arnold.

Mohamed Salah przebywa w Egipcie i nie prędko powróci do Anglii, gdyż test na obecność COVID-19 w jego organizmie dał wynik pozytywny (Drugi raz w przeciągu 3 dni).

Szkoleniowiec Anglii, Gareth Southgate skomentował sytuację Jordana Hendersona:

Wrócił, ponieważ potrzebował prześwietlenia. Myślę, że Liverpool powinien tylko informować o powrocie Jordana na boisko. Jesteśmy w dobrych relacjach z klubami, gdyż wypożyczamy ich zawodników i nigdy nie chcesz, aby któryś z nich wrócił do klubu z kontuzją, to najgorsza rzecz. Byłem zawodnikiem i wiem, jak frustrująca jest to sytuacja. Staraliśmy się, jak najlepiej poradzić z narażeniem piłkarzy na potencjalne urazy. Teraz musimy budować nasz zespół i wybierać najsilniejszych, dostępnych piłkarzy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments