Mahrez odwiedził w szkole małych kibiców Leicester

Fot. SkySports.com

Riyad Mahrez zrobił niespodziankę najmniejszym kibicom Lisów. Piłkarz odwiedził odwiedził dzieci w ich szkole.

W czasie ostatniego meczu z Middlesbrough (2:2) kamera telewizyjna po golu na 1:1 (Mahrez – rzut karny) zwróciła uwagę na czwórkę cieszących się kibiców. Radość 7-latków została pokazana później w magazynach piłkarskich m.in. MOTD (Match of the Day) czy Sky TV’s Goals. Wideo z ich reakcją krążyło po social media.

Mahrez zrobił im niespodziankę i odwiedził dzieciaki w ich szkole w Tugby. Algierczyk zabrał ze sobą puchar za wygranie Premier League.

Klub skontaktował się z jednym z rodziców chłopców i powiedział, że Riyad chciałby odwiedzić szkołę żeby podziękować malcom.

Nauczycielka Alice Squire wyznała:

“O wizycie dowiedziałam się ranem, ale dzieci nic o tym nie wiedziały. Dzieciaki były trochę zakłopotane gdy do klasy weszli dwaj przedstawiciele Leicester City z flagami i innymi prezentami. Jednak kiedy Riyad pojawił się w drzwiach z pucharem to klasa wybuchła radością – bardzo podobnie jak przy golu.”

Piłkarz rozmawiał z dziećmi ponad 40 minut. Rozdawał autografy i pozował do zdjęć z nimi i pucharem.

Pani Squire dodała:

“Wspaniały gest klubu i Riyada. Na początku wiele dzieci było trochę zdenerwowanych, ale potem czuły się bardzo swobodnie. Jeden chłopiec poczuł się przytłoczony całą sytuacją. Riyad wziął go na bok, trochę pogadali i wszystko było w porządku. Sama jestem wielkim fanem Leicester City i byłam podekscytowana jak inni.”

“Po meczu widziałem w telewizji widziałem ekscytację tych dzieci po rzucie karnym. Teraz zamierzamy odwiedzić je w szkole z naszym trofeum.” – powiedział Mahrez na filmie z wizyty w szkole.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments