Musa: Dla kibiców

Fot. Wikipedia

Ahmed Musa wypowiedział się przed meczem z West Bromich Albion o ciężkiej pracy, którą wykonuje dla kibiców The Foxes.

Lisy podbudowane ostatnimi zwycięstwami, będą musiały uważać na podopiecznych Tony’ego Pulisa, którzy ostatnio nie radzą sobie zbyt dobrze.

Według Musy, podopieczni Ranieriego muszą kontynuować swoją zwycięską passę. “Oczekujemy trudnego spotkania. Pracujemy bardzo ciężko, bo wiemy, że goście będą chcieli nas przycisnąć, dlatego musimy wygrać dla naszych fanów, dla nas samych i naszych rodzin oraz dla wszystkich innych.”

“Oglądałem kilka meczy West Bromu. Przegrali z Manchesterem City, ale nie możemy za dużo o nich myśleć. Przede wszystkim musimy myśleć o sobie” – kontynuuje Musa.

“Musimy myśleć o tym jak chcemy wygrać to spotkanie, ponieważ chcemy, aby nasi kibice byli zadowoleni. Chcemy odnieść zwycięstwo, bo wiemy jakie to jest ważne.”

Musa strzelił wyrównującego gola Tottenhamowi tydzień temu (przedtem nieszczęśliwie trafił w siatkę).

“Jestem bardzo szczęśliwy dlatego, że ciężko wykonuję swoją pracę i czuję, że gdy będę nadal to robił, to na pewno będę strzelał więcej goli. Moja pewność siebie wróciła” – komentuje napastnik.

“W weekend strzeliłem bramkę Spurs i stawałem się coraz bardziej pewny siebie. Mecz na White Hart Lane był bardzo ważny, bo zdobyliśmy nasz pierwszy punkt na wyjeździe.”

“Myślę, że dla drużyny to był jeden z najlepszych meczy bez licznego wsparcia naszych fanów” – kończy Nigeryjczyk.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments