Niesamowita historia Jamiego Vardy’ego w kinach?

Gra w ósmej lidze łączona z pracą w fabryce, a obecnie szansa na zdobycie mistrzostwa Anglii i wyjazd na Euro 2016 z reprezentacją. Czy ta historia to idealny scenariusz na film? Wygląda na to, że tak.

Niesamowita droga Vardy’ego w stylu “od zera do bohatera” spodobała się ludziom Hollywood.
Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się po Euro 2016, ponieważ twórcy liczą się z tym, że Vardy zostanie bohaterem na mistrzostwach Europy.

Głównym kandydatem do odegrania głównej roli jest członek zespołu One Direction – Louis Tomlinson.

Fot. Wikipedia

Oprócz filmu pisana jest też autobiografia, w której ważnymi wydarzeniami będą jego ostatnie występy w reprezentacji. Vardy w meczach z Niemcami i Holandią strzelił swoje pierwsze gole dla Anglii.
Filmem ma się zająć producent Adrian Butchart, który napisał scenariusze do Gol i Gol 2. Na filmach zarobiono ponad 23 miliony na całym świecie . Gościnnie wystąpiły w nim gwiazdy z piłkarskich boisk takie jak Zinedine Zidane czy David Beckham.

Adrian Butchart powiedział Sportsmail:

“Chcemy nakręcić film tak szybko jak to możliwe, ale musimy poczekać do Euro 2016, podczas którego może dojść do wielu niewiarygodnych zdarzeń.”

“Są dwie rzeczy, które wydawały się niemożliwe jeszcze kilka tygodni temu. Leicester wygra Premier League, a Anglia zatriumfuje na Euro 2016. Ale z każdym meczem staję się to co raz bardziej realne.”

Przy filmie pracować ma Richard Halsey zwycięzca Oscara w 1977 roku za najlepszy montaż filmu “Rocky”. Zainspirowała go bardzo historia Vardy’ego.

“Ze względu na sukces Leicester i tajskich właścicieli klubu, historia stała się bardzo popularna w Azji, więc będzie tam duży popyt na film.  “ – kontynuuje Adrian Butchart.
“Teraz gdy Jamie zagra na Euro 2016, historia nabierze jeszcze większego rozmachu.”

Butchart, urodzony w Wielkiej Brytanii, mieszkający w Los Angeles odwiedził Anglię w lutym i był świadkiem cudownego gola Vardy’ego przeciwko Liverpoolowi na stadionie King Power.

Adrian Butchart (niebieski szalik) w czasie meczu Leicester - Liverpool
Adrian Butchart (niebieski szalik) w czasie meczu Leicester – Liverpool

Spędził czas z Vardym i jego partnerką Becky Nicholson odwiedzając m.in. fabrykę w której pracował Jamie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments