Poszerzenie grona naszej redakcji

Do redakcji dołączył Fabian Kmita, który w owym wpisie chciałby przedstawić się nieco naszym czytelnikom.

Witam! Jak pewnie zauważyliście wyżej, nazywam się Fabian Kmita. Mam zaszczyt pisać na tej stronie i informować Was o ważnych wydarzeniach z życia klubu. Moje wpisy będę zamieszczać pod pseudonimem Fabian. Kreatywnie, nieprawdaż? Dobrze, przejdźmy do rzeczy. 

Coś o mnie:

Piłką nożną zacząłem interesować się od meczu otwarcia Mistrzostw Europy w 2012 roku – Polska v Grecja (1:1), był to pierwszy obejrzany przeze mnie mecz i od tego czasu pozostałem z piłką nożną na dobre. Bardzo interesuję się angielską Premier League, nawet bardziej niż polską piłką. Szczerze? Wolę obejrzeć mecz ”średniaków” Premier League niż hitowy mecz polskiej ligi. Prywatnie jestem kibicem Tottenhamu, lecz jestem w stanie poświęcić się ”Lisom” dla dobra naszej strony. Moim ulubionym zawodnikiem Leicester City jest James Maddison, czyli zawodnik z ogromnym talentem i jeden z lepszych zawodników na swojej pozycji w lidze.

Dostanie szansy zostania redaktorem tego portalu jest dla mnie zaszczytem i cieszę się, że szef portalu – Alexios dał mi szansę, którą napewno wykorzystam!

Jeśli posiadacie konto na Twitterze i chcecie mnie lepiej poznać to zapraszam na mój profil:

[twitter_follow screen_name=”FabianTHFC”]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments