Przegląd prasy – 23.08

O czym dzisiaj pisze Leicester Mercury?

Gazeta pisze, iż Leicester jest gotowe, aby wydać więcej pieniędzy na wzmocnienia, mimo iż zakontraktowali pięciu nowych zawodników. (Więcej tutaj)
City przedłużyło też kontakty sześciu zawodnikom – Vardy, Mahrez, Schmeichel, Morgan, King i Chiwell. Także Claudio Ranieri złożył podpis pod nowym kontraktem.

23.08
23.08

Ale wiceprezydent Aiyawatt Srivaddhanaprabha twierdzi, że jest jeszcze więcej dostępnych pieniędzy:
“Kilku naszych graczy podpisało długoterminowe umowy podczas tego lata i jestem z tego bardzo zadowolony”
“Już jestem podekscytowany siłą naszego składu i jesteśmy gotowi, aby dokonać więcej inwestycji, jeżeli nadarzą się okazje”

Jednym z zawodników łączonych z Leicester jest austriacki obrońca – Aleksandar Dragovic. 25-letni defensor był już łączony z the Foxes w styczniu tego roku. Podczas zimowego okienka, Lisy miały złożyć ofertę opiewającą na 12 milionów funtów, ale Kijów zażądał 25 milionów.

Dragovic 38-krotnym reprezentantem Austrii i brał udział w Euro 2016. Niestety, nie był to dla niego udany turniej. Już w pierwszym meczu z Węgrami został wyrzucony z boiska, by następnie, podczas meczu z Islandią, przestrzelić decydującego karnego i odpaść z turnieju po fazie grupowej.

City miało przenieść swoją uwagę na Dragovica po nieudanej próbie zakontraktowania Michaela Keane’a z Burnley, który nie jest na sprzedaż.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments