Transfer do redakcji

Do redakcji dołączył Patryk Kapa, który chciałby przedstawić się naszym czytelnikom. Jeśli chcesz dołączyc i Ty, to napisz do nas.

Cześć! Nazywam się Patryk Kapa. Od dziś będę pisał na Leicester-City.pl i informował Was o najważniejszych wydarzeniach związanych z mistrzowskimi Lisami. Wybrałem pseudonim ,,Kapi”. Jest to po części związane z moim nazwiskiem, a także z transferem Bartosza Kapustki. Polak zasilił drużynę Leicester właśnie dzisiaj, tak jak ja stronę dla jej kibiców. Przypadek…? Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, postanowiłem pożyczyć od naszego reprezentanta przezwisko.

Coś o mnie:

Jestem kibicem tak naprawdę z powołania. Interesuję się wieloma sportami, ale najważniejsze miejsce w moim sercu zajmuje futbol.  Szczególnie chętnie śledzę krajowe podwórko, a także Premier League. Oglądam się również  wstecz i z coraz większymi wypiekami na twarzy czytam o historii jednej z najlepszych i najpiękniejszych lig świata.

Jak tylko dowiedziałem się, że Leicester-City.pl przeprowadza rekrutację do redakcji, bez zastanowienia zgłosiłem się do Alexiosa – szefa portalu. Was także zachęcam do współpracy. Jeśli macie pasję i chcecie – tak jak ja – spróbować swoich sił w publicystycznej roli, to wiecie co robić!

Gdy będziecie chcieli sobie ze mną pogawędzić, możecie mnie szukać tutaj:

https://twitter.com/KapaPatryk

 

Dołącz do redakcji Leicester-City.pl!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments