Zieler oczekuje właściwej odpowiedzi

Fot. Michael Kranewitter, Wikimedia Commons, CC-by-sa 4.0

Ron-Robert Zieler wypowiedział się dla klubowej telewizji po nieudanym meczu z West Bromem.

Lisy po raz pierwszy od czternastu miesięcy zostały pokonane na własnym stadionie. Po tym wydarzeniu skończyła się seria dwudziestu wygranych meczy na King Power Stadium.

Pomimo wyrównującego gola Islama Slimaniego, podopieczni Ranieriego pozwolili sobie na błąd w obronie i tym samym przegrali spotkanie.

“To było bardzo rozczarowujące pomimo, że wróciliśmy na właściwe tory i strzeliliśmy wyrównującą bramkę” – powiedział Zieler po meczu.

“Myślałem, że nie przegramy szczególnie, wtedy gdy wyrównaliśmy stan meczu. Porażka jest dla nas bardzo dotkliwa.”

“Graliśmy lepiej w drugiej połowie. Pierwsza część spotkania nie wyszła nam zbyt dobrze, więc poprawiliśmy to po przerwie” – kontynuuje bramkarz.

“Popełniliśmy kilka indywidualnych błędów, ale taki jest futbol.”

Niemiec wierzy, że po przerwie reprezentacyjnej, zespół podniesie się i osiągnie pozytywny wynik w następnym ligowym meczu z Watford.

“Musimy oczyścić nasze umysły, nic więcej nie możemy zrobić. Dla mnie przerwa reprezentacyjna jest niepotrzebna, ponieważ chcielibyśmy wszystko sobie jak najszybciej ustalić.”

“Musimy naładować nasze baterie i skupić się na kolejnych spotkaniach. Z pewnością jesteśmy w stanie to zrobić” – zakończył Zieler.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments