Zlatan Ibrahimovic wzorem dla jednego z piłkarzy Leicester City

Fot. YouTube/LCFC

Ayoze Perez udzielił wywiadu dla LCFC, w którym wyjawił, że ubóstwiał byłego reprezentanta Szwecji podczas nauki swojego zawodu.

Zlatan jest bardzo interesującą postacią zarówno na boisku, jak i poza nim, czego dowodzi jego pobyt w Mediolanie, Barcelonie, Paryżu oraz Manchesterze.

Perez przeniósł się do Anglii w 2014 roku, kiedy to z Tenerife dołączył do Newcastle United. Spędził tam pięć lat. W listopadzie 2017 roku Manchester United pokonał Newcastle 4:1. Zarówno Perez, jak i Zlatan byli obecni w rywalizujących drużynach.

Może, to zabrzmieć trochę dziwnie, ponieważ on jest wyższy ode mnie i różnimy się pod względem sposobu gry, ale Zlatan był jednym z tych piłkarzy, na których się wzorowałem. Wszystko, co było w nim było niesamowite. Kiedy jesteś młody, zmieniasz się i masz kilku idoli. David Villa był również jednym z piłkarzy, których podziwiałem. Kilka sezonów wstecz ja i Zlatan siedzieliśmy na ławce, więc spędziłem z nim kilka minut na rozgrzewce. Szczerze mówiąc było, to dla mnie wspaniałe przeżycie. Spędziłem tyle lat, obserwując go. Idol stał obok mnie, byłem szczęśliwy, że może życie tak bardzo się zmieniło.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments