James Maddison pozostanie w Leicester – twierdzi Brendan Rodgers

Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Brendan Rodgers poinformował o przyszłości Jamesa Maddisona, który wzbudza zainteresowanie wielkich klubów.

Szkoleniowiec “Lisów” uważa, że James Maddison pozostanie w Leicester, więc Ole Gunnar Solskjaer powinien skupić się na innym zawodniku, który mógłby w lecie wzmocnić Manchester United. Szkoleniowiec “Czerwonych Diabłów” chętnie widziałby u siebie piłkarza aktualnie występującego w Aston Villi, Jacka Grealisha, jednak i ten zawodnik na obecną chwilę nie jest chętny do przeprowadzki.

James związany z Leicester jest do 2023 roku, ale Brendan wydaje się być pewien, co do przyszłości swojego podopiecznego:

“Rozmowy toczą się między klubem oraz jego agentem. James jest bardzo szczęśliwy i chce pozostać w klubie, w którym może się rozwijać. Mam nadzieję, że tak się stanie. On uwielbia piłkę nożną. Uwielbia ćwiczyć, w każdą środę wykonuje dodatkowe ćwiczenia. Szybko przeniósł się z League One do Premier League i stale się rozwija”.

Solskjaer próbuje odbudowywać skład Manchesteru United, aby przywrócić ich do rywalizacji o mistrzostwo w Premier League. James jest postrzegany jako “jedna” z części układanki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments