Chilwell pewny przed starciem z Młotami

Ben Chilwell wypowiedział się dla klubowej telewizji przed meczem z West Hamem.Kiedy podopieczni Ranieri’ego chcieliby zakończyć rok 2016 w dobrych nastrojach, goście przyjeżdżając na King Power Stadium wygrali trzy spotkania z rzędu.

Chilwell wierzy, że Lisom uda się wygrać z drużyną Slavena Bilicia w wyrównanym pojedynku.

“West Ham wygrał swoje trzy ostatnie mecze, dlatego są w dobrej formie przed nadchodzącą rywalizacją. My jednak jesteśmy pewni siebie ponieważ, mamy dużo talentu w zespole” – powiedział dla klubowej telewizji młody obrońca.

“Wiemy, że jeśli zagramy dobrze, szczególnie na własnym boisku ze wsparciem naszych kibiców, to możemy pracować bardzo ciężko i wcisnąć następny bieg.”

Chilwell zaliczył swój debiut w Premier League w Boxing Day przeciwko Evertonowi (mecz przegrany 0:2 – przyp. red.). Wcześniej zagrał w Pucharze Ligi i w Lidze Mistrzów.

“To było miłe uczucie dlatego, że dosyć długo na to czekałem. Zacząłem mecz w wyjściowej jedenastce, więc to było świetnie tak zacząć.”

“Najważniejszą rzeczą był rezultat, który nie był po naszej myśli. Jeśli byśmy wygrali albo zremisowali, to mój debiut byłby jeszcze lepszy.”

“Grając przeciwko dobrej drużynie, jestem jeszcze bardziej zmotywowany. Przed nami intensywny okres i trener na pewno będzie potrzebował każdego zawodnika, dlatego będę jeszcze lepiej przygotowany przed nadchodzącymi spotkaniami” – zakończył Chilwell.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments