Demarai Gray jedną nogą w pierwszej drużynie Leicester City

Fot. Wikipedia

Skrzydłowy Leicester City zdobył dwie bramki zapewniając drużynie do lat 23 zwycięstwo 2-1 nad West Hamem w rozgrywkach Premier League 2, pomimo gry w dziesiątkę od 10 minuty.

Jeśli Demarai Gray chce odegrać ważną rolę w Leicester City, to musi kontynuować dobrą grę, czy zwrócił uwagę szkoleniowca pierwszej drużyny Lisów.

Jak dotąd w trwającym sezonie 24-latek nie wystąpił dla Foxes w Premier League, więc jego kariera z pewnością nie przebiega w taki sposób, w jaki by sobie tego życzył. Niemniej jednak dobrą grą w drużynie U-23 zasłużył na pochwał ze strony szkoleniowców obu drużyn.

Demarai przez cały wieczór stanowił zagrożenie ze względu na swoją szybkość oraz bezpośredniość. Myślę, że to on zrobił różnicę – powiedział Sean St Ledger.

To pokazuje na czym polega jakość Premier League. Demarai Gray otrzymał piłkę tylko dwa razy w ciągu 90 minut i dwukrotnie nas ukarał. Ci profesjonaliści, którzy tam dziś byli, pokazali nam, na czym polega jakość – powiedział Dmitri Halajko szkoleniowiec West Hamu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments