Drinkwater: Odwrócimy to

Danny Drinkwater wypowiedział się po nieudanym wyjeździe do Walii i przegranym spotkaniu ze Swansea.

Drinkwater jest pewny, że Leicester odwróci swoją sytuację w Premier League na właściwe tory po kolejnej klęsce. Tym razem pogromcą mistrzów Anglii były Łabędzie prowadzone przez Paula Clementa.

Pomimo dobrego otwarcia, piłkarze Swansea dwukrotnie trafili do bramki Petera Schmeichela. Najpierw skutecznie zrobił to Alfie Mawson, a drugie trafienie dołożył Martin Olsson.

Dla pomocnika to następne stracone trzy punkty trudne do zaakceptowania. Zapowiedział, że zarówno on, jak i jego koledzy z drużyny postarają się zrobić wszystko, żeby polepszyć kondycję zespołu w lidze angielskiej.

“To następne niepowodzenie, z którego nie jesteśmy zadowoleni. Musimy wszyscy iść w tym samym kierunku, przeć do przodu i mieć nadzieję, że wszystko się odwróci.”

“Daliśmy sobie bardzo trudne wyzwanie, kiedy straciliśmy te dwie bramki. Udaliśmy się do szatni i wiedzieliśmy, że po przerwie możemy coś zrobić. Nie zrobiliśmy tego w niedzielę, ale jest grupa piłkarzy, którzy mogą zatrzymać serię porażek – to my” – powiedział Drinkwater.

“Musimy trochę pomóc szczęściu, nie możemy na to czekać. Czekaliśmy zbyt długo dlatego jesteśmy nieco zmuszeni do spięcia się. Tym razem musimy mieć pewność, że to my zainkasujemy pełną pulę.”

“Nie ma takiej opcji, że to już po wszystkim i doskonale o tym wiemy (zawodnicy w szatni). Wierzę, że do końca sezonu, jesteśmy w stanie to odmienić.”

Drinkwater ma świadomość, że jedyną drogą do poprawienia rezultatów jest ciężka praca przed następnym starciem w Premier League. 27. lutego Leicester zagra przeciwko Liverpoolowi.

“To jest ten moment, kiedy będziemy polegać na sobie i naszych kibicach. Fani robią swoje trzymając za nas kciuki i wspierając, gdy gramy.”

“Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy jako drużyna, aby upewnić się, że robimy dużo, aby poprawić sytuację. Każdego dnia upewniamy się, że wykonujemy to co sprawi, że się poprawimy” – zakończył pomocnik.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments